| ZOZOKid a întrebat:

Ce inseamna "livrare electronica"? Vreau sa comand o prelungire de garantie pentru laptop, de pe emag, si la livrare are si optiunea de "livrare electronica". In ce consta mai precis? Imi trimite un program sau un document prin e-mail?

1 răspuns:
| Gmcc a răspuns:

Adica acea garantie iti va veni pe E-mail sau ceva de genu! Garantia normala iti venea pe niste foi! Daca faci "livrare electronica" iti vor veni acele pai dar varianta E-mail!