| FemeiaPaiangan a întrebat:

Ce inseamna "neinteligibil sau spam"? Nu mi-a fost aprobata o intrebare datorita acestui motiv, desi a primit 6 raspunsuri.Cum pot sa le vad? Voua vi s-a intamplat sa va fie refuzate intrebarile?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inseamna ca ai facut reclama la vreun site care avea nevoie de accesari-spam.
Sau, ai scris intr-o limba total necunoscuta, lipsita de logica si agramata-neinteligibil.

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Înseamnă că ori ai făcut reclamă la un alt site ori ai scrins în aşa fel încât nu se înţelegea sensul întrebării

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Neinteligibil inseamna de neinteles iar spam probabil ai facut reclama la ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neinteligibil inseamna de neinteles, incomprehensibil. Pe scurt neinteles. Si spam nu stiu ce inseamna.