| Marry1227 a întrebat:

Ce inseamna " noul rang zilnic " la conquiztador? sunt ca simboluri acele capete de morttongue e bine sa acumulezi de aia in joc? funda

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Capetele de mort se acumuleaza atunci cand iesi pe ultimul loc la un joc de conquiztador, deci nu sunt bune, noul rang zilnic inseamna pe ce loc ai fost in ziua respectiva

2 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Craniile nu sunt bune, este se acumuleaza cand ai iesit pe ultimul loc dintr'un joc. Iar "noul rang zilnic", se refera la rezultatul pe care l-ai obtinut in aceea zi!

| Sandokan1998 a răspuns:

Da, e bine