| florinflorin14 a întrebat:

Ce inseamna redirecte la cs
cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Ionut_8418 a răspuns:

Redirectele sunt un pachet de date care deschizi in Computer. Ele au rolul de a redirectiona jucatorii de counter strike pe acel server de care apartin redirectele. De exemplu cand dai sa iti gaseasca servere la counter strike, gasesti mai multe servere. Cu cat mai multi oameni tin redirecte cu atat vor fii mai multe serverele in lista. Tin sa precizez ca iti folosesc foarte multa memorie RAM. Redirectele se tin de obicei de catre adminii unui anumit server, pentru ca sv sa fie cat mai populat. Pace

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redirectele inseamna un patch care trimit altii oameni pe serverul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florine ia-ti un dex mah!laughing Neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost ca mata

| IonutM22 a răspuns:

Fmm anonim, penultimu` de jos.

| XxP6N1H3RxX a răspuns:

Fmm tie ionut are dreptate anonim te-ai nascut invatat?