| Johnny25 a întrebat:

Ce licee din Suceava dispun de wireless? funda.

5 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Asta te intereseaza pe tine? laughing
Nu sunt din SV dar la noi in Arad, cam toate liceele au asa ceva, dar parolate, pentru ca in loc sa invete si sa fie atenti elevii stau pe net. Cred ca asta este valabil peste tot, dar depinde si de conducerea unitatii respective. Tu vrei neaparat sa mergi la un liceu care iti ofera wireless, sau care poate sa scoata ceva din tine, sa fi om?

| Johnny25 explică (pentru manolo):

Am intrat deja la un liceu si eram doar curios.Eu merg la liceu sa invat nu sa stau pe net.

| manolo a răspuns (pentru Johnny25):

Felicitari atunci si scuze pentru abordare. Sa ai bafta multa si de ce nu... semnal wireless din plin. Stima!

| Johnny25 explică (pentru manolo):

MULTUMESC, la fel!

| Sophie06 a răspuns:

La Mihai Eminescu elevii platesc 3 lei pe luna pentru internet dar au acces la wireless fara parola in toata scoala.