.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Ce martisoare imi recomandati sa le dau fetelor de la mine din clasa anul acesta? Vreau ceva mai special...pentru niste fete speciale! Astept cele mai inspirate idei din partea voastra.Multumesc.

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Raman la parerea mea ca florile sunt mult mai ok decat martisoarele. Cel putin pentru mine.As prefera o floare.Am o gramada de martisoare de anii trecuti.Nici nu stiu ce sa fac cu ele...nu prea as vrea sa le arunc.ca sunt amintiri... dar...thinking

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dati sfaturi de martisoare manuale? Va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ia-o la **** si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ID gliga_daiana
ID hi5 gliga_daiana@yahoo.com big grinbig grin va pup pe toti:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

| blojualex2009 a răspuns:

Poti sa iei martisoare simple cu initiala num pers respectiv

| alice9467 a răspuns:

Intra pe www.martisoare-shop.ro.Aici gasesti multe modele dragute si la preturi foarte mici

| deutza_9965 a răspuns:

Poi... cate o floare...ar fi mumos...

| helen2 a răspuns:

Site-ul de mai inainte cu www.e-martisoare.ro are martisoare ok, mi-a placut cel de argint

| alisa_8706 a răspuns:

Intra pe www.martisoare-shop.ro; aici gasesti martisoare deosebite la preturi mici :). Au atat martisoare traditionale ( cosari, potcoava, ghiocel, trifoi) cat si martisoare funny pentru copii, martisoare hand made - confectionate manual.

| exya a răspuns:

Http://chestiutze.blogspot.com/ aici gasesti martisoare haioase si originale