| kisspysy a întrebat:

Ce metode mai sunt de a fura recolta vecinilor care au caine in barn buddy? ( in afara la cea cu Tab - care se pare ca nu mai functioneaza sad )

2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Pai intri prin gard, iti faci gaura cu unghiera sau daca e ielectric iti iei gel de par barem sa ramana freza asa dupa ce intri... dupa care punete jos si fa pe mortul, asteapta pana te sfasie calumea catelul dupa care se plictiseste si ti vezi in continuare de adunat recolta... ups, nu mai ai maini nu i nimic m am gandit si la asta, ups ba nu nu m am gandit, succes cu gardu'

| magda_2805 a răspuns:

Sa astepti sa le moara cainele de foame...tonguetonguetongue