| Mindfulness a întrebat:

Ce naiba mi se întâmplă!? Mi-am pus autoexcludere in unele cazinouri,știu la care că nu sunt prost sau sa sufăr de Alzheimer sau ADHD,am o memorie ieșită din comun, știu unde mi-am pus și unde nu. Azi am fost in unele unde voiam să pun dar nu mi-am pus interdictie,am intrat în cazinou și nu m-au lăsat, m-au dat afara,cică eu mi-am pus interdictie ( autoexcludere) dar nu am făcut-o în acele cazinouri. Acum am interdicție peste tot aproape în tot orașul,la toate cazinourile,dar e ciudat că mi-au zis că eu mi-am pus interdictie și când în colo nu am făcut-o la respectivele cazinouri! Ce naiba se întâmplă? Cum e posibil așa ceva? Eu stau foarte bine cu memoria, nu sunt uituc să uit unde am pus și unde nu!
Mă bucură enorm situația că m-am chinuit mult sa ajung aici dar e tare straniu.

Răspuns Câştigător
| Valentinaldoilea a răspuns:

Atunci inseamna ca e acelasi patron si el aplica cererea la toate cazinourile sale.

2 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu cumva autoexcluderea este generala? Adica peste tot?
Daca nu, inseamna ca la cele unde nu te-i pus, e acelasi patron si functioneaza autoexcluderea la toate ale lui.

| Mindfulness explică (pentru Valentinaldoilea):

Numai dacă faci cerere la ONJN e peste tot, sunt o mulțime de cazinouri și agenții de pariuri.

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru Mindfulness):

Atunci inseamna ca e acelasi patron si el aplica cererea la toate cazinourile sale.