| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere ai despre Adele?

Răspuns Câştigător
| sweetlollypop a răspuns:

Nu conteaza cum arata pe dinafara dar important e ca are o voce buna si imi place mult, mai ales piesa someone like youwinking

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru sweetlollypop):

Eu urasc piesa ''Someone like you''. Ce, asta e piesa, in care Adele parc-ar fi o pisica care nu i s-a schimbat nisipul

| sweetlollypop a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Hmmm, tu ce asculti, Miley Cyrus si Selena gomez, ai implinit 9ani laughing, si vezi ca e "o pisica careia..." nu " care nu i s-a " :p

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru sweetlollypop):

Am 12 ani si ascult melodii maifrumoase, nu miorlaieli. Zic ca nu-mi place piesa, dar artista canta foarte bine. Ultima piesa m-a dezamagit enorm!

| sweetlollypop a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Ok, de data asta m-am grabit...

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cam grasă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna

| waterfly a răspuns:

Voi astea mici va credeti genii muzicale de judecati piesele superbei cantarete Adele sau ce? Sa va vad pe voi compunand o piesa.