| waXonwaXoff a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul sunphoto.ro,stati linistiti, nu vreau sa ii fac reclama pentru ca il detest.Toate copilele de 11 ani isi fac conturi idioate pe sunphoto si organizeaza concursuri.Deja imi e scarba de site ul ala, e plin de hannah banana si retardatul ala de Justin Biberon, imi e sila de site-ul ala, cand de gandesti ca pe prima pagina apar poze artistice super iar daca "te uiti" mai atent gasesti poze porno sau cu 'vedetele' astea imputite gen selena gaoz si restul'.

14 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Asta e părerea ta! dacă tu crezi asta nu înseamnă ca este aşa! ştiai că pe site-ul acela sunt şi oameni de 35, 40 de ani? nu, pun pariu că nu ştiai.

Dar ce spui de copii de 7 ani de pe TPU care pun întrebări gen:,, sunt vampir?"?
ştii ceva, puteai să nu mai pui întrebarea asta deloc.sunt foarte mulţi care au cont pe sunphoto şi îl cred marfă.ok? deci, dacă nu ştii prea multe despre sunphoto, ţi-aş sugera să nu mai comentezi aiurea!

| waXonwaXoff explică (pentru NoNameJunior):

Annete tu ce parere ai de astea de 10-11 ani care pun pe sunphoto poze cu selena balena si biberon? Si ce daca sunt persoane de 40 de ani pe sunphoto,nu are nicio relevanta, cu ce se afirma ei?
Pe cand pe TPU persoanele cu adevarat inteligente se afirma prin raspunsuri inteligente, si nu ma refer la legiuitoarea,(ale carei raspunsuri contin 70% 'Buna'/'Pa, Pa!') care culmea este userul anului laughing

| NoNameJunior a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Păi,dacă lor le place de Bieber sau de Selena, eu dreptul sa pună poze cu ei.
da...ai şi tu dreptate.sunt unii deştepţi pe TPU dar alţii...

| 7DaysCuPortocale a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Si mie imi plac vedetele straight face parerea mea e sa stai pe site-ul tau care iti place... si vezi ca TPU nu e un site chiar asa de inteligentwinking uite-te pe la D/S sa vezi intrebari straight face

| Iasmiine a răspuns:

Eu una nu am dreptul sa judec pe nimeni. Fiecare are o anumita mentalitate la varsta pe care o are. Iti dai seama ca daca au 11 ani vad numai hannah montana, dar asta e. Sunt copii, au si ei unele pasiuni, idoli etc. Plus si simplu trebuie sa eviti acest site daca il detesti. Fiecare are o viata, si are conturi pe diferite site-uri de socializare precum facebook. Daca ai cont pe facebook, se vor gasi oameni care sa te catalogheze nu stiu cum deoarece ai cont pe acel site. Fiecare cu preferintele sale.

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Si eu am cont dar nu sunt asa. Eu am o revista. Nu dau linkul dar spun mele NiikoMagazine. Bine e cu vedete dar nu sunt asa cum ai spus in descriere eu am 11 ani si am conturi cu vedete straight face daca detesti site-ul fa-ti cont pe youtube, pe ejocurifete, ejocurigratis, hi5, facebook etc sau stai pe mess happy gandeste-te ca nu exista sunphoto si gataa! Ai scapat

| Fiction a răspuns:

Ce-i cu site-ul ala? Nici n-am auzit de el! thinking

| Frunziix3 a răspuns:

Si daca le place lor ce? Uite nah, si eu zic ca muzica ta rock satanista e de ***! Nu te intereseaza parerea mea? NICI PE MINE A TA! M-am saturat de oamenii (daca se pot numi asa) astia care vin si isi fac cont aici doar ca sa isi bata joc de un site! M-am saturat!
Nu-ti plac vedetele astea? Du-te in pnm la Pink si alte piţi! oh go on
Hai, gata ca m-am amuzat destul!

| waXonwaXoff explică (pentru Frunziix3):

Ma intereseaza parerea ta atata timp cat vii cu argumente care sa o sustina.Eu zic vedetele astea selena gomez si justin bieber spala creierul noilor generatii, in loc sa citeasca o carte fetele de 12 ani stau pe sunphoto si uploadeaza poze cu vedete si fac concursuri in care ca premiu dau statusuri...

| QriLee a răspuns:

Mie nu-mi plac site-urile gen cum ai spus tu, uiatte pe astea si spune ce crezi despre ele.
http://rosealltime.blogspot.com/
http://voteaza.sunphoto.ro/

| IngridTomlinson a răspuns:

Sa iti spun eu ce parere am de tine! daca te mai iei o data de selena si o faci selena gaoaz ma infig in parul tau si ti-l fac permanent! ce drept ai tu sa judeci vedetele? le cunosti cumva si nu stiu eu! mai bine vezi-ti tu de muci ta si nu mai pune intrebari ne gandite pe TPU! :@:@

| waXonwaXoff explică (pentru IngridTomlinson):

Mai vezi-ti tu de abecedar si nu imi da mie replici

| Frunziix3 a răspuns (pentru IngridTomlinson):

Exact oh go on

| IonelaElla14 a răspuns:

Mie imi place site-ul, fiecare cu gusturile lui. Uite mie imi place Selena Gomez tie nu. Imi place SunPhoto si concursurile.