| katy a întrebat:

Ce parere aveti despre cursurile de masaj somatic in cadrul celor de la Kinetomedica?A luat careva parte la vreun curs de-al lor?

2 răspunsuri:
| Picaa a răspuns:

| Dado888 a răspuns:

Am facut la ei toate trei modulele si a fost super ok. Fata de altii care fac o gramada de teorie astia chiar pun accent pe partea practica. Am un prieten care a facut la alta scoala cunoscuta si nu i-a convenit. La astia este ok ca au 6 cabinete de kinetoterapie si masaj si ai prioritate la angajare la ei si in plus profu care tine orele este medic.