| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Ce parere aveti despre multimess? As vrea sa mi-l instalez ...adica vreau sa mi-l downloadez de pe net. dar mi-e frica sa nu iau virusi!sadVoi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Drauzy a răspuns:

hee hee) nu va trebuie program pentru multimesss... hai sa va zic cateva setari din care puteti avea 100% garantat multimes fara a avea vreun risc de expunere pentru virusi...
1... start - run (aici in chenarul asta scrietzi regedit)
2... va apar 5 fisiere... dati un click pe fisierul nr 2 sau HKEY_CURRENT_USER -> Software ->Yahoo -> Pager -> Test
3... ati dat un click pe test acum in dreapta aveti un chenar alb cu un document pe care scrie Default... dati click dreapta in spatziul alb si creatzi un document New DWORD VALUE
4... denumitzi fisierul cu numele Plural
5... intratzi in document iar la value data punetzi o valoare mai mare de 1...
6... acum puteti deschide de cate ori vreti yahoo messenger... have a nice day and fun tongue happy

9 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Ti-l dau eu iti scriu pe privat acum

| girlxx21 a răspuns:

Am avut si eu multimess dar am renuntat la el pentru ca imi deconecta aiurea unu din id-uri la un anumit interval de timp. De exemplu daca lasam messengerul deschis peste noapte pe 2 id-uri dimineata unul din ele era deconectat

| Drauzy a răspuns:

Alex merci pentru fundita... :*

| Casiana a răspuns:

Eu fara multimess nu pot stahappy...Sincer,este super folositor, iar eu l-am descarcat de 4 ori, de virusi nici urma... Poti sa iei virusi de la orice, nu ai tu ghinionul sa iei tocmai de la multimess!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot il am.
Nu iei de la multimess, doar ai antivirus, nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti cea mai buna versiune de multimess: http://www.avataremess.ro/download.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa iei virusi! sunt sigura eu nu am luat! deci pe mine ma cheama raluca pe tine?

| alexuzha a răspuns:

Mai eu am multimess si nu ai cum sa yei virusi stai linistita... eu am o parere foarte buna despre multimess...

| Deea_1936 a răspuns:

Daca ai antivirus nu ai de ce sa-ti faci probleme; e fain multimessul mai ales daca mai ai frati...