| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a întrebat:

Ce parere aveti despre placa asta? :)

http://www.emag.ro/......v--pHP8310

1 răspuns:
| ღAnonimღ a răspuns:

De buna, e buna.are o prietena si cateodata trec pe la ea numai pentru placa. nu o are de mult timp dar e super placa!
dar nu e prea bine sa folosesti placi de astea, it ard parul si nu mai arata atat de stralucitor. dar e greu fara ele, asa ca iti recomand un produs care da rezultate :
-ser hidratant termoprotector de la gerovital plant
il aplici cu 1-2 minute inainte sa utilizezi feonul sau placa de par si nu se mai arde parul(doar cand te speli pe cap). ai informatii mai precise si mai corecte pe sticla... pulverizezi pe parul ud si gata! si nici nu e scump. cost cam 15 lei, maxim.

Bye-bye:*!