| ioradu a întrebat:

Ce pot sa fac la laptop sa nu mai ramana in urma ceasul?

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Bună.
Dai dublu click pe ceas->Change Date and Time->Settings->Internet Time(Change Settings)şi pui acolo internet. windows. time si o să-şi facă singur update.
Pa, pa!

| victorandrei a răspuns:

Daca ramane in urma de ordinul minutelor atunci trebuie sa schimbi bateria de pe placa de baza. Daca ramane in urma in sensul ca se schimba ora trebuie sa setezi regiunea (fusul orar +2)

| Mustache a răspuns:

Salut.Dai dublu click pe ceas si apoi dai pe change date and time settings. Apoi mergi la internet time(change settings aici) si completezi acolo internet. windows. time si o sa iti fac update singur