| Pisiii_9816 a întrebat:

Ce programe de modifikt poze stiti? Dau funda love struck!

8 răspunsuri:
| Catta a răspuns:

Photoscape.

| Blackwoman27 a răspuns:

Photo Scapetongue
Il gasesti pe internet.Plz fundita?batting eyelashespuppy dog eyes

| DoRu a răspuns:

Picasa

| Babbe a răspuns:

Www.taaz.com - programul este special pentru machiaje, perucii etc, incearca :*

| Nicolelenaa a răspuns:

Picjoke.com

e super

funda?

| crackiswack a răspuns:

Picasa 3. E de la google, e gratuit si e foarte usor sa lucrezi pe el, nu e complicat, nu are nici atatea optiuni cat are Photoshop-ul dar e uitl pentru incepatori.

| Petre a răspuns:

PhotoShop este cel mai bun (dupa cum stiu eu). Estre trial, se poate cumpara, dar daca il cauti mai bine pe internet gasesti free full version.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acest loc http://www.panalu.net/ găsești mai multe programe chiar si online pentru modificat poze, ajungere efecte speciale etc... super