| mitzabal a întrebat:

Ce programe folositi pentru curatare a sistemelor de operare, registrii, temporary internet files, temp... dar portabile daca se poate, ma ocup de service ul unor calculatoare si as avea mare nevoie. Ms

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Sunt mai multe optiuni, bine ar fi sa le incerci pe rand si sa vezi care-ti convine.
1. Advanced System Care 3.7.3
2. Ashampoo WinOptimizer
3. Ccleaner
4. TuneUp Utilities 10
5. Uniblue Power Suite etc. Pe net gasesti atat versiuni trial, cat si versiuni crack-uite, tu hotarasti pe care le folosesti. Succes!

4 răspunsuri:
| Cioxan a răspuns:

Ccleaner e clar cel mai bun din aceasta gama! Te va face sa zambesti! happy Eu il folosesc cam la 2 saptamani si calculatorul merge brici! happy

| Sn1p3r a răspuns:

Ccleaner e foarte bun si e free!

| akta a răspuns:

Te ocupi dar nu stii. Tipic made in Romania.

| mitzabal explică (pentru akta):

Mai dar nu trebuie sa iti fie ciuda ca intreb, poate sunt oameni care folosesc anumite programe de care eu nu am auzit...in loc sa fii un taran care critica dar nu are habar mai bine taci