| Alëxąndŕą a întrebat:

Ce s-a intamplat cu emma din h2o de ce nu mai apare? Si apare bella macar puteau sa fie 4 emma e mai frumoasa ca bella

Răspuns Câştigător
| menotyou444 a răspuns:

Pai Emma joaca momentan pentru un film si nu a avut timp pentru sezonul 3 din h2o si au bagat-o pe bella sper ca ti-am fost de folos

8 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Filmeaza pentru alt film.Ambele sunt frumoase.

| zizi000 a răspuns:

Am auzit ca filmeaza un film. Dupa parerea mea e mai frumos si mai interesant fara ea. Ce se mai putea intampla(cu ea)?

| lovelovelove a răspuns:

Probabil ca are alta filmare... in film se zice ca e plecata la pariswinking

| RoooneyThePuf a răspuns:

Filmeaza pentru un film...the massager 2...parcabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In film se spune ca nu mai apare Emma pth ca e plecata din oras...in realitate cine stie...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Menotyou444 pentru ce film joaca Emma?

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Nu mai apare pentru ca asa au vrut producatorii tongue.

| alex_7367 a răspuns:

Nu mi se pare ca bella-i mai urata... din contra .Dar...stii cum se spune:ce altuia i se pare urat, altuia i se pare frumos. Ea in serial e plecata intr-o lunga calatorie cu parintii ei, iar in realitate filmeaza pentru un film.
winking