| Parintele a întrebat:

Ce s-a intamplat cu TPU de nu a functionat? Stie careva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte aglomerat si nu mai face fata.

10 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu a functionat? Mie mi s-a parut ceva normal, ca oricum asta e starea site-ului! Mai mult nu merge decat merge!

| IrinaAndreea a răspuns:

Nici la mine nu a mers, nu stiu ce s-a intamplat.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nici mia nu mi-a mers.Probabil ca e foarte plin site-ul de utilizatori. Sper sa nu se mai intample.Cine nu intra pe TPU de mai mult de 2 saptamani sa li se stearga contul.Sau mai mult de 2 saptamani. Baftawinking

| florinflorin14 a răspuns:

Pai poate s-a stricat ceva, ca si eu am patit nu puteam sa intru in mesaje, adica sa raspnd la ele

| iakelclaudiu a răspuns:

Domn parinte, TPU funcioneaza perfect.

| mossu a răspuns:

S-au trezic pruncii de dimineata si a invadat site-ul cu intrebari gen:"cate pastile de somnifer trebuie sa iau ca sa nu mai trezesc deloc, cate zile rezista un om fara sa manance? cerd ca de asta nu a mers. Sa blocat.

Răspuns utilizator avertizat
| ClaudiuN a răspuns:

Satana sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul e dincolo de noi rolling eyes
Cine stie, probleme tehnice, intretinere, observ ca nu e nimic schimbat la prima vizualizare, poate au implementat un sistem nou pentru ban pe ip, avem nevoie de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parinte, nu ti-a comunicat superiorul? tongue