| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand sunt singur cu un prieten noaptea in casa la mine.
Vreau idei! Funda...

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu trebuie sa va ganditi in noaptea pe care o petreceti la tine acasa la prea multe lucruri spectaculoase.Jocul poate degenara intr-o prostie.Preferati un film, un concurs de bancuri, o prezentare de colectii etc.

| Eastwood a răspuns:

Jucati : remi, carti, sau luati jocul : A tale of two brothers, un foc super fascinant!

| Gabitzu246 a răspuns:

Pai de unde sa stiu, faceti ce vreti, va uitati la filme (porno eventual) sau daca nu chemati niste gagici la voi si aia e.Succes tinere!

| Ottakringer a răspuns:

In primul rand esti fata sau baiat? laughing

| z0r3Ns3n a răspuns (pentru Ottakringer):

Baiat laughing)

| Ottakringer a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

Filme porn0 laughing Iesi la discoteca... nu trebuie sa stai in casa. Iesi cu mai multi la agatat. Mergi la baut sau aduci fete la tine acasa = PARTY

| eviltwinnn a răspuns:

Va uitati la un film, va jucati ceva.

| z0r3Ns3n a răspuns (pentru eviltwinnn):

Prea banal

| eviltwinnn a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

Tu ce ai vrea, sa traiesti aventura vietii in casa. Nu prea ai ce sa faci inchis intre 4 pereti.