| robyroby a întrebat:

Ce sa fac daca cineva m`a injurat prin mesaj privat? Cum il reclam?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii trimiti mesaj Ralucai sus, la contact si-i spui ca ai fost injurat de x(spui numele utilizatorului)winking.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sus in dreapta ta ai o rubrica de contact. Dai copy/paste mesajului cu tot cu zi, ora si persoana care l-a trimis.

cami
| cami a răspuns:

Cine, cine, cine, cine, cine? laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Raporteaza tot la contact sus in dreapta in colt.Sanatate.

| AndutzaAndu a răspuns:

Ii trimiti un mesaj Ralucai, admin-ul site-ului si ii spui ca x utilizator te-a injurat trimitandu-ti un mesaj privat.

| sorin a răspuns:

Oricum o sa fie suspendat, automat.

| yoyodedeea a răspuns:

Presimt ca "Y" ala s-a cam ars singurlaughing

| robyroby explică:

Multumesc mult tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai si tu niste romanesti.big grin...