| deyu121 a întrebat:

Ce sa faci candnu mananci bine? am incecat toate pastilele siropurile si ceaiurile de sistemul imunitar dar nu nu nu oare ce sa fac? va rog frumos lasati-mi un raspuns! va rog!

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Pai daca nu bere atunci nu manca dulciuri. de la dulciuri iti scade pofta de mancare. fa sport, depune mai mult efort zilnic.

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Bea putina bere inainte de mancare(un paharel mic nu cateva doze). berea creste apetitul si cica te face inteligent.

| deyu121 explică (pentru kitten95):

Eu nu beau bere e gretoasa dar totusi mersi de raspuns

| kitten95 a răspuns (pentru deyu121):

Pai daca nu bere atunci nu manca dulciuri. de la dulciuri iti scade pofta de mancare. fa sport, depune mai mult efort zilnic.