| KoKo56 a întrebat:

Ce satane are calculatoru meu? Nu ma lasa sa intru in niciun fisier? Nu apare nimic, nicio eroare dar nu pot intra decat pe Goagal.De ce?

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Cum sa vorbesti in termeni de-ale robotilor? laughing Scuze nu am un raspuns la intrebarea ta.dar nu m-am putut abtine =]]

2 răspunsuri:
| madalina19e a răspuns:

De la "Goagal" laughing ai un virus acololaughing pe "Goagal"

Cel mai simplu lucru ca sa nu ti se mai intample asta ar fi sa reinstalezi windows-ul...

| KoKo56 explică:

Lasati ma ca s-a rezolvat cu un restart.