| chrisu111 a întrebat:

Ce se intampla cand is in timpu in care instalez windows si eu scot cd cu windows XP si bag cd cu windows last ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

O sa ajungi la blue screen

| brandiburu a răspuns:

Last Xp este un Windows Xp colorat - asa ca pentru cocalari.
Probabil o sa primesti niste erori (nu stiu exact care si in ce ordine pentru ca n-am avut astfel de curiozitati).

Chiar asa de mare e prostia si lenea incat nu mai vrea nimeni sa isi instaleze un amarat de Win Xp simplu, curat si pe care sa si-l customizeze cum doresc?

De asemenea, mai ganditi-va si la hard disk-uri - nu-s vinovate ele ca sunteti incapabili sa tineti de un sistem de operare mai mult de cateva saptamani si, daca tot instalati intr-o prostie riscati sa le terminati mult mai repede.

| chrisu111 explică:

Da prima oara am instalat windows XP si l-am instalat in alta pare ca am 2 care sa pornesc nu stiu cum sa explic am WINODWS XP PROFFESION SI MAI UNU si l-am instalta pe primul si cand am vrut sa il instalez in al doilea mi-a dat error si nu mi-o mers

| chrisu111 explică:

Si acum nu ma mai lasa sa instalez windows daca dezinstalez windows din partea aialanda a WINDOWS XP PROFFESION oare ma lasa sa instalez din nou windows?