| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca m-am enervat si am taiat buletinul? Adica nu de tot, doar l-am deteriorat l-am taiat in toate partile cu foarfeca... si daca mai poate fii schimbat. ma cred ca sunt huligan si fac ce vreau si parintii spun ca nu e bine si de aia

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te speria!
Vei primi carnetel cu dunga rosie gratuit. Si masa si cazare. big grin

Bula
| Bula a răspuns:

"Dunga rosie" se pune la evidenta la psihiatrie, sectia inchisa, unde te duce in loc de puscarie dca e cazul... big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Bine ai facut! Te-ai razbunat ca prostul pe un propria-ti piele!
In cazul de fata, va trebuii sa platesti o amenda si sa depui actele sa-ti faci unul nou.

| johnnny123 a răspuns:

Îl declari pierdut și mergi la poliție să-ți faci altul. Pentru cinci secunde de inconștiență o să pierzi vreo trei zile pe drumuri.

Data viitoare când te enervezi încearcă să nu dai foc la casă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spui ca ai pierdut buletinul, si dupa te duci la politie si faci altul. Simplu laughing insa o sa ai de alergat vreo cateva zile pentru buletin

| Nume2 a răspuns:

Da-l pierdut. Poate ca parintii tai chiar au dreptate, incearca sa te mai controlezi.

Răspuns utilizator avertizat