| xBlackPearlX a întrebat:

Ce se intampla daca un elev nu se prezinta la simulari?

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

La Evaluari, nu? Pai cred ca le va da la toamna!

5 răspunsuri:
| xBlackPearlX explică:

Da, ma refeream la "evaluari", dar m-am grabit si am scris "simulari"; nu-i vorba de mine, ca eu m-am prezentat. ziceam asa in general

| ReusxD a răspuns:

Le vei d ala toamna, pare rau.

| Loadteg a răspuns:

Il va baga automat la cea mai apropiata scoala de arte si meserii! Asa stiu eu

| LClaudiu a răspuns:

Daca nu te-ai prezentat la simulari stai linistit, nu e nici-o problema. Simularile te ajuta si te pregatesc pentru bac, e ca un fel de repetitie inainte de bac sa vezi cum o sa fie la bac cu adevarat, in rest sunt cam degeaba. Spre exemplu profesorii mei nici nu ne-au trecut simularile in catalog. Daca te referi la probele / competentele dinaintea bacului scris cum ar fi proba C la Engleza sau proba orala la romana sau proba digitala la informatica [astea le-am dat eu, dar cred ca sunt si altele] paaai daca nu te`ai prezentat la astea atunci poti sa spui adio bac pentru ca nu te mai baga la scris si va trebuii sa le dai in toamna. Funda?

| Mihai994 a răspuns:

Dai in toamna...