| 9999999999 a întrebat:

Ce se intimpla daca nu sa prezentat nimeni la succesiune ce a fost deschisa la tribunal?

Răspuns Câştigător
| Violent a răspuns:

Ori judecata a avut loc fara voi ori sa aminat.

2 răspunsuri:
| 9999999999 explică:

Mentionez ca succesiunea s-a deschis de acum 4 ani de o sora,,, sintem 4 surori si mama supravetuitoare si nu sa prezentat nimeni iar ultima citatie a fost pNarcisa si Rino- Sa zburam pe un nore 3 februarie 2010 iar am primit o citatie in care scria ca se suspenda din cauza ca sora nu a platit cheltuieli la avocat

| DRAk_6758 a răspuns:

Se amana