| aleza21 a întrebat:

Ce se poate pune intr-o geanta?(de la servetele pana la pixuri) Detaliat. Fundita.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DanDannn a răspuns:

Servetele, buletin, portofel, telefon.stilou,pix,creion,guma de sters, agenda telefonica micuta, ochelari de soare...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca mergi la piata... orice incape laughing rolling on the floor

| Giulia_7179 a răspuns:

Stiu si eu. un luciu (ruj etc ), o sticlutza de parfum max 30 ml, machiaj rimel bla bla, tampon (ob depinde sa nu te ia prin surprindere), o agenda mica, o oglinda, balsam de buze, pixuri, servetele uscate si umede, si portofelul e mai mult ca suficient.

| Aly_Alina_1996_b0Ae a răspuns:

1 telefonul
2incarcator sau baterie externa
3castile
4 agenda mica + pix
5tampon /ob
6 bricheta (daca fumezi)
7crema de maini
8 portofelul + buletin
9 balsam de buze si un ruj (colorat)
10 pudra sau fond de ten
11 monstre de parfum sau parfum (30ml)
12 elastice de par sau clame
13 pastile
14 guma de mestecat
15 servetele
16 perie de par
17 oglinda
18 ochelari de soare
19 carduri ( ex sephora etc)
20 cheile de la casa /masina etc