| LoLa_2164 a întrebat:

Ce telefon alegeti dintre un Nokia C3 si Samsung Cardinal? Nu ma refer la pret, doar ca daca aleg Samsung, imi vor cumpara si un card cu mai multa memorie. Dar la Samsung trebuie sa platesc internetul, si la Nokia nu platesc daca stau langa wireless. Si am destule locuri prin casa. Si tin cont si de infatisare ( tastatura, mai ales ). Deci pe care l-ati alege?

3 răspunsuri:
| CrissCC a răspuns:

Eu as alege Nokia C3happy.

| QeUz a răspuns:

Buna eu as alege Samsung cardinal findca am si eu si e foarte bun.

| cengaver a răspuns:

Parerea mea sa alegi Nokia C3 fiind mai bun si are si tastatura qwerty, mult mai buna decat una normala.
http://telefonultau.eu/search.php?search_query=nokia+c3&x=0&y=0 poti comanda de aici, comanda iti vina cam in 2-3 zile maxim, iar transportul costa 15 lei. Au preturi foarte bune si sunt foarte seriosi, eu am cumparat 2 telefoane de la ei, SE Vivaz si Samsung Galaxy S si sunt foarte multumit, doar ca eu am cumparat din magazi de la ei. Ofera si 2 ai garantie.
Cat despre card, iti poti cumpara si pe parcurs daca telefonul vine cu un card mic.