| Addaa1998 a întrebat:

Ce telefon bun as putea sa imi iau in jur de 5 milioane? M-am gandit la un GALAXY sau IPHONE dar cer parerea voastra de orice telefoane bune cu tastatura qwerty sau cu touch!
Ofer funda!

6 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Tu vrei sa-ti cumperi Samsung galaxy s sau iphone4 cu 5 milioane?

| Addaa1998 explică (pentru N0xEterniS):

Nu am spus iphone4! ci indiferent de telefon numai sa fie unul bun
Hai pa ca mai plictisit!

| DumiY a răspuns:

Buna!
Poti sa iti iei un
Samsung corby
Samsung Galaxy Y
LG KP 501 eu asa am
Samsung C3222 Pure White
Galaxy Mini S5570 Steel Grey
Pa, pa!

| UnCorpSanatos a răspuns:

La 5 milioane eu unul mi-as cumpara cu Iphone 3G sau 3GS, doar sa ai mare grija sa nu iei ceva replica, in rest sunt multe telefoane cu tastatura qwerty sau touchscreen dar eu as prefera un iphone pentru notorietate si aplicatii

| Gamerita a răspuns:

Ia.ti un Hwawei Vision..are android, camera in fata, wi`fi si mai multehappy sau mai pune un milion si ia.ti un iphone 4s la cel mai mic abonament happy iphone`u 4s costa parca 6 mil la abonament ^.^ in fine cu qwerty nu prea ai ce... orienteaza.te dupa telefoanele cu touch(da sa le ingrijesti ff bine)care au android, wi`fi, memorie etcwinking app :HTC si LG sunt bune :* bfta

| spinteca a răspuns:

Daca vrei un galaxy iti recomand un Samsung galaxy fit este 5 mil am si eu si este foarte bun si sunt multumit