| jaja10222 a întrebat:

Ce telefon sa-mi iau corby SAU lg GD510?

Răspuns Câştigător
| andda_2600 a răspuns:

Sfatul meu : NU iti lua Corby. Eu am avut pe cand a aparut si era mare zarva : Corby in sus si in jos si mi s-a decalibrat touch-ul dupa maxim 1 luna... E fain ca are parola la mesaje. se deblocheaza singur... si nu merge touch-ul cu unghiile. deci daca ai degetele umede nu poti face nimic cu el. ia-ti ceva mai nou. cu sistem de operare. Anyway. cauta pe youtube video cu diverse telefoane si asa vezi care ti se potriveste.

| stefannn a răspuns (pentru andda_2600):

Gresit ...am loat telefonul la mana a 2-a baiatul il avea de vreo 2 ani si l-am folosit si eu vreun an jumate iar acum e la mana si nu s-a decalibrat deloc. Partea nasoala este intradevad ca nu merge sa appesi cu unghia sau cu un pix ceva dar in rest e ok:p

| vanessa001 a răspuns (pentru andda_2600):

Eu il am de proape 2 ani si merge foarte bine tach.ul, l-am scapat de ne numarate ori si e perfect in regula, bateria tine destul de mult. are multe avantaje fata de ceva mai nou cum ar fi telefoanele cu android care in 30 de minute se duce bateria si daca il scapi merge foarte prost. happy

4 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

LGu pare la prima vedere mai bun, dar vad ca altii (pe un site) zic ca nu prea e buna bateria\touchu si se misca prost.Prietenul meu are corby de cativa ani si e multumit de el.Eu zic sa iti iei corby

| stefannn a răspuns:

Iti recomand corby deoarece am avut si ma tinea bateria 5 zile cel putin, este rezistent(l-am scapat in apa )