| Kanghu a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa pot intra pe Ikariam.ro de pe telefonul mobil? Am internet dar cand intru ikariam.ro nu imi poate baga nickname-ul parola nu imi apare casuta aia unde sa bag. Imi trebuie vreun browser mini pentru. telefon ceva?

6 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Ba, nu cred ca merge, mi se pare ca site-ul e in flash, ori daca nu ai vreun telefon de enshpe mii de milioane, nu cred ca merge. Cam ca youtube-ul de pe telefon.

| TipulVerde a răspuns:

Nu. E de la telefon. Daca nu ai unul gen iPhone, sau ceva de genul asta, nu ai ce-i face.

| Kanghu explică:

Flash player poate fi downloadat cumva?

| qwerty a răspuns:

Incearca cu browserul Opera Mini. Asta e cel mai bun browser pentru telefonul mobil. Oricum mai mult ca sigur nu o sa mearga pentru ca genul asta de jocuri online sunt facute in flash, iar majoritatea telefoanelor nu au flash player.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunem cum intru pe zocul ixariam.ro si ce fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca opera mini si o sa ti mearga