| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci daca nu-ti lucreaza stomacul. Urgenttttt.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Ti-e rau de la stomac? Ceaiul de menta, chimen sau musetel iti calmeaza stomacul. Daca nu ai pastile calmante poti lua cu apa o lingurita de bicarbonat de sodiu alimentar (nu de amoniu! iti linisteste stomacul sau te ajuta sa vomezi si scapi de rau).

| serenavand a răspuns (pentru anad):

Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Alexycys2000 a răspuns:

Cum adica nu lucreaza stomacul? Daca ai indigestie, freaca-te putin la incheietura mainii ca face bine la circulatie.