| butterflyeffect0000 a întrebat:

Ce vedeta ati vrea sa fiti pentru o zi?(O vedeta din America cum ar fi Hannah Montana, Demi Lovato, Selena Gomez etc.,.
Dau funda sau ce o fi laughing))))))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez. love struck

11 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu Jason Statham

| Nicolelenaa a răspuns:

Eu aș vrea să fiu Hillary Duff. O ador. :)
Este foarte frumoasă și nu este genul scandalurilor mondene.
http://vedetepenet.ro/......339446.jpg

| Libelle a răspuns:

Emma Stone sau Kristen Stewart

| butterflyeffect0000 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.V-am dat cate un vot drept rasplata. mai astept raspunsuri. Bafta!

| CrazyBlacky a răspuns:

Nick Jonas

| EternaLove a răspuns:

As vrea sa fiu... Anne Hathaway love struck

| Dollicious a răspuns:

Eu nu as vrea sa fiu nimeni...
Chiar si numai o zi din viata lor e prea agitata, paparazzi peste tot...prea greulaughing

| Optimus7 a răspuns:

Sunt baiat
Johnny Depp
Daca vrei sa iti spun o fata as vrea sa fiu Megan Fox sau Selena Gomez.

| miauuau a răspuns:

Eu as vrea sa fiu miley cyrusday dreaming,ca sa cant o zi intreaga asa,pentru mine,pentru ca ii iubesc vocea, si in legatura cu paparatzi, ar fi o experienta uimitoareday dreaming

| zacusca16 a răspuns:

As fi justin bieber si mas face de ras in intreaga lume

| mariamocean a răspuns:

Selena gomez