| GolopențaAdrian a întrebat:

Cea mai usoara mapa la care mergi cei mai multi metri si cea mai grea mapa la jocul Hill climb racing?

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Pai cea mai grea mapa pana incerci sa o faci e luna! laughing

| GolopențaAdrian explică (pentru IAmTheLegendary):

Si cea mai usoara care este?

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Păi. pentru mine este Luna, o poți încerca.

| GolopențaAdrian explică (pentru IAmTheLegendary):

Stai putin ai zis ca luna este cea cea mai grea si acum e cea mai usoara pentru tine sa stii ca am incercat luna si distanta maxima facuta cu masina Hot Rod este de 967 m

| GolopențaAdrian explică (pentru IAmTheLegendary):

Bineinteles la luna castigi cei mai multi bani

7 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Cea mai ușoară e Highway, am făcut 6000 m cu ea, și cea mai grea mi s-a părut Mars

| GolopențaAdrian explică (pentru Aberdeen):

Eu am facut cu masina Hot rod 8015 m la Boot camp si cel mai putin 955 m la Alien planet si la Higway 4122 m

| GolopențaAdrian explică (pentru Aberdeen):

Am uitat sa scriu ca la Mars am facut 1059 m