| DedeRo a întrebat:

Ceao, am facut clasa a9-a la un liceu tehnic, acum pe cls 10 m-am mutat la alt liceu. la comert-contabilitate ceva de genu ...si vreau sa ma mut si de aici, din sem. 2, pot? daca ma duc in vacanta aia intre semestre rezolv? sau mai repede sa vorbesc? dau si diferente si tot ce trebuie. explicati-mi putin tot ce trebuie sa fac va rog, sau pot sa ma transfer acum in prima saptamana sau a2a?

1 răspuns:
| Lori18 a răspuns:

Pai nu stiu da cred ca numai la sfarsitul anului poti sa te transferi. vorbeste cu diriginta, dirigintele si vezi ce iti spune big grin