| anonim_4396 a întrebat:

Ceau

am cumparat un blu-ray player Samsung bd-es5000. eu am un sistem 5.1 Logitech z906. amandoua aparate au mufe audio digitale optice in spate. am cumparat si un cablu fibra optica hama toslink plug. l-am conectat la blu-ray si sistem iar cablul hdmi la tv... dar sunetul tot la tv se aude.

unde anume nu am procedat bine?

multumesc

2 răspunsuri:
| hamas47 a răspuns:

Da, ai procedat gresit cand le'ai cumparat, iti dau eu 5 mil pe sistem sa te scapi de el, nu-i bun de nimic... nu e nevoie sa imi multumesti trebuie sa ne ajutam intre noi

| menThol69 a răspuns (pentru hamas47):

is curios tu ce scule ai pe acasa... la cum te lauzi iti poti permite un genius la vreo 4 mil maxim