| Ruxiii a întrebat:

Cei care anul asta sunt clasa a 8-a din ce dau tezele la istorie/geografie? Din toata materia predata in clasele 5-8 sau doar dintr-a 8-a?

7 răspunsuri:
| elaela18 a răspuns:

Eu is a8-a si am inteles ca dam doar din clasa 8
si ce ne alegem primul semstru (istorie de ex) dam si in semestru 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele se dau din clasa a 8a.asa ne-a spus profa...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... din clasele 5-8big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar clasa a opta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar din a 8a

| xMoonlight a răspuns:

Buna! Noi vom da doar teze simple la istorie sau geografie si vom da doar din clasa a8-a spre fericirea noastrahappy. La examen nu vom da din istorie sau geografie.Sa ai o zi buna :* Bye.

| aalhggcsdsvs a răspuns:

Pai dai teza normal, ca la romana si matematica, nu dai nici un examen, iar materia e din clasa aVIIIa