| viatadecacatt a întrebat:

Cei care sunt a 8a si au dat examenul la romana, am vazut pe un site ca isi spuneau aia cat au luat si eu am cautat pe net dar nu am gasit rezultatele, S-au afisat? Daca da, dati-mi si mie linkul va rog:*.

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

La mine abia azi s-au apucat de corectat, la alte scoli deja au terminat.Depinde de organizare.happy

| Marijuana a răspuns:

Poi nu apar p net vi le zice profawinkingLa noi le-a corectat ne-a zis ai notele

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nare voie sa le afiseze pana maine dar directoarea o citit la toata scoala rezultatele eu am luat 7. 80 as vrea sa-mi vad examenul o sacut prea mult

| Lyss . a răspuns:

La noi inca nu s-au corectat. Ni s-a spus ca maine seara le afiseaza. Acum depinde si de profesori si organizare.

| Litlle B a răspuns:

Nu cred ca s'au afisat... profesoara mea era la corectat astazi, deci rezultatele, cel putin pentru scoala mea nu sunt facute publice. Din cate stiu, vom afla in maxim 6 zile din ziua examenului...so, trebuie sa avem putina rabdarebig grin

| •·.·Glam·.·Girl·.·• a răspuns:

La mine la scoala s-au apucat de ieri si maine dimineata ne spun rezultate-le, abia astept. xo