| DdoarEuuu a întrebat:

Cel mai bun antivirus... pe care mi-l recomandati... + daca imi puteti da un link sa il pot downloada ..sau macar cum se numeste. happy!

5 răspunsuri:
| blackswan8 a răspuns:

Am inteles ca Fsecure ar fi cel mai bun.Eu am avut varianta trial si am fost foarte multumita.Momentan folosesc Nod32 de la Eset de care sunt super multumita.Nu incetineste calculatorul si si face treaba bine.Tot trial iau mereu la fiecare 30 de zile de pe site ul oficial pentru ca nu am incredere sa downloadez antivirus de pe net.

| onasis1961 a răspuns:

Foarte bun! E gratis, dar trebuie instalat din 6 în 6 luni! Baftă!
http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

| adytzoi a răspuns:

Avast Free.
Il inregistrezi dupa instalare si nu mai ai treaba cu el.
Isi face update zilnic si pana acum n-am avut probleme cu el.
Plus ca interfata e foarte simpla si usor de configurat.
Avira stiu ca dadea raportari false.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu chiar ieri mi-am cumpărat si mi-am instalat Bitdefenderul Total Security. Am dat peste 2 mil.lei pe el. Tocmai îmi expirase ceallaltă licență. N-am incredere in cele descarcate gratuit.
Am auzit ca Kaspersky e ceva si mai bun...

| monstrulet a răspuns:

Eu as zice kaspersky sau norton.