| daviddaviddavid a întrebat:

Chiar nimeni nu vrea sa imi faca si mie un cont pe wordpress?sadeu nu pot primi mailul de confirmare sad

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Sigur, îţi fac un id. Îl foloseşti să-ţi faci conturi pe unde vrei tu, nu trebuie neapărat să bagi prieteni. Dă-mi pm cu nume şi parolă, pot să fie ce vrei tu, numai să le reţii.

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Fă-ţi un alt id şi încearcă din nou. Caută şi în spam, poate-l găseşti acolo.

| daviddaviddavid explică (pentru AikkoxD):

Salut! am cautat si in spam si nimic.saddaca imi fac alt id imi poti face si mie unul te rog frumos?

| daviddaviddavid explică (pentru AikkoxD):

Sal deci am facut un nou id de mess dar eu as vrea sa imi faci un cont pe wordpress daca se poate ca mie nu imi trimit mailul de verificare,, mai mult daca vrei sa ma ajuti intra pe id meu cel nou si vb acolo :pokerbrunopoker

| AikkoxD a răspuns (pentru daviddaviddavid):

Sigur, îţi fac un id. Îl foloseşti să-ţi faci conturi pe unde vrei tu, nu trebuie neapărat să bagi prieteni. Dă-mi pm cu nume şi parolă, pot să fie ce vrei tu, numai să le reţii.