| Fefe2009 a întrebat:

Cind va aparea sezonul 8 din TVD, o sa apara tot sezonul deoadata? Sau fiecare episod in o alta zi?

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Sezonul 8 este si ultimul si va aparea pe 21 Octombrie si pe internet in Romania pe 22 Octombrie!
Apare cate un episod pe saptamana, dar acum nu se stie daca se va difuza in fiecare vineri, respectiv sambata!
Posibil ca doar primul episod din sezon, sa ruleze vinerea/sambata, iar apoi sa revina la Joi in SUA si Vineri in Romania, asa cum au facut-o pana acum.
Iar sezonul 8 va avea 16 episoade, iar in ultimul va reveni Nina Dobrev/Elena Gilbert!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La nici un serial, chiar daca este filmat intregul sezon, nu apare intr-o singura zi tot sezonul, ci cate un episod intr-o zi.

| Auarl a răspuns:

Ce va aparea?