| Marry1227 a întrebat:

Cine a avut viroza respiratorie pana acum? cat timp va tinut si daca ati ramas cu afectiuni ale respiratiei? mersi mult

Răspuns Câştigător
| smekerik a răspuns:

Eu am avut viroza respiratorie. Este ca un fel de raceala de scurta durata. De exemplu la mine o data a durat numai o dupa-amiaza viroza mea. Te asigur pentru ca am mai trecut prin asta de mai multe ori ca nu o sa ramai cu afectiuni ale respiratiei. Sper ca ti-a fost de folos big grinwinking.