| black1white a întrebat:

Cine a castigat burlacita? nu m-am uitat la emisiune dar ma intereseaza castigatorulbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Gabe4You a răspuns:

Nimeni sad nu a ales pe nici unul! sad Dar am aflat ceva big grin cei de la antena 1 s-ar putea s-o amendeze pentru ca nu s-a implicat in emisiune, nu s-a apropiat de nici unul si nu a ales pe nimeni, am citit pe net ca ori s-ar putea s-o dea afara din emisiunea un show pacatos ori ii dau amenda!

4 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Nu stiu laughing

| DaNaDoT a răspuns:

Nimeni nu a castigat...Ea iubea pe altcineva!

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Nu i-o trebuit la Bianca Dragusanu aia pe nici unu laughing. deci. nu o castigat nimeni >big grin

| alex_3858 a răspuns:

Bianca s-a cuplat din nou cu Bote