| waXonwaXoff a întrebat:

Cine a luat locul 1 ca user al anului ce primeste?
ce e ala voucher?

Răspuns Câştigător
| 31957319 a răspuns:

Vocher, bon, tichet, sau bilet, care are o valoare, fie in bani sau fie in produse, acum depinde de cine l-a eliberat.

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Brigaelabatting eyelashesuserul anului...de la mine primeste multe felicitari si simpatia mea.Bravo ei!

| Bacemi a răspuns:

Brigaela a devenit userul anului.
VOUCHER s. n. Document de călătorie eliberat unui turist de o agenţie de turism, reprezentând contravaloarea serviciilor prestate.
Vocheur nu inseamna neaparat document de calatorie dar inseamna un bon folosit pentru cheltuieli de la sponsor, respectiv Cadouri-Funny.EU

| psiholoaga a răspuns:

Un bon de (in cazul asta) 300 lei, pe care il poate folosi in magazinul virtual sponsor cadouri funny. Adica poate cumpara chestii de 300 lei de acolo.

| DrViorel a răspuns:

Ei felicitari lor, e de laudat, sa ajuti pe cineva fara sa astepti recompensa.

| emoboy a răspuns:

Brigaela a iesit pe locul 1, pe 2 Pshiholoaga, si pe 3 Legiuitoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră aici: http://www.tpu.ro/un-an-de-tpu.html
Pa, pa.