| Everything a întrebat:

Cine a mai avut aparat Nikon S3100? Se fac poze bune cu el? FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

E praf!
Recomand un Nikon D3100

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Normal că se fac poze bune cu el.Si eu am avut.Nikon si Canon sunt printre cele mai bune.Merită.
Baftă.

| ღMyrunaღ a răspuns:

Sunt foarte bune pozele facute. O prietena de-a mea are si spune ca e foarte bun. Maine imi iau si eu. Funda?

| pytycutza a răspuns:

Eu am avut. Iasa foarte bine pozele. Ti-l recomand. Primesc FUNDA? SPER CA TE-AM AJUTAT. Si succes la alegerea pe care o vei face.