| joker50 a întrebat:

Cine are sa-mi dea un cont pe wolf quest sau cum pot intra in joc pe multyplayer caci mi-am facut cont dar nu pot intra

6 răspunsuri:
| joker50 explică:

Scrie acest cont nu este valyd dar scrie ca trebuie sa fiu logat si pe site dar am fost si pe sait dar la site merge iar la joc nu

| KIibrDM a răspuns:

Eu nu joc wolf quest dar la toate jocurile daca iti faci un cont primesti de la ei un email si trebuie confirmat.cand vrei sa te loghezi ce iti scrie?

| Surrender434 a răspuns:

Ei bine trebuie sa primesti un mail de la wolfquest:
mai trebuie sa astepti 3 zile pentru activare! apoi te poti juca!

| Surrender434 a răspuns:

Am gresit 4 zile lucratoare pentru contul tau!

| AnnAD4rK4ng3L a răspuns:

Nici mie nu imi merge contul imi spune ca trebuie activat dar nu mi s-a activat please help me...

| PisiculDulcik a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel trebuie sa faci altceva in afara de a astepta?