| Omulambitious a întrebat:

Cine au fost semifinalisti aseara la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Alexxina a răspuns:

Radu Ionescu #1
Oana Lianu #2
Lil Motion #3

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Radu Ionescu, adolescentul care a cucerit atat juriul, cat si publicul, cu darul sau indredibil de a canta la chitara a fost primul finalist al celei de-a patra semifinale din sezonul 2 de la "Romanii au talent", editia din 27 aprilie. Alaturi de Radu, in finala din 11 mai a show-ului de la ProTV merg Oana Lianu si copiii din trupa de dans Lil Motion.

Pe locurile 3 si 4 s-au clasat Ciprian Cordos si cainele sau Slow si trupa de dans Lil Motion. Juriul a avut de ales un singur concurent care sa mearga in etapa finala a competitiei in cautare de romani talentati, si acela a fost Lil Motion.

Sursa: http://www.enational.ro/......9410.html/

| Dan1989P a răspuns:

Radu Ionescu, Oana Lianu si Lil Motion!