| anonim_4396 a întrebat:

Cine doreşte să-mi ofere şi mie o mână de ajutor? Vă rog frumos! Posteaz această întrebare aici, pentru a nu încălca regulile site-ului. Şi de asemenea pentru a nu fi insultată. Cer seriozitate maximă. Doresc şi eu să găsesc o garsonieră sau o cameră într-un apartament în Piteşti. Vreau un loc stabil pe timpul Facultăţii. Mă puteţi găsi şi pe adresa de Messenger ely_loving_kiss Vă rog frumos, este urgent! În 2 ore plec în oraş, dar mă întorc la sfârşit de săptămână. Puteţi lăsa răspunsuri în timp util când doriţi. Vă mulţumesc anticipat şi vă doresc o zi frumoasă tuturor.

1 răspuns:
| TotLora a răspuns:

Poti cauta in ziarul local oferte si sa o alegi pe cea care iti pare cea mai buna. Aici, daca nu gresesc cred ca este din Pitesti, poti lua legatura cu Legiuitoarea poate iti poate recomanda ceva.