Bula
| Bula a întrebat:

Cine este din Cluj? Sa ne cunoastem si personal.

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Eu sunt din Cluj. Mi-ar face placere happy

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Imi place spiritul tau perseverent. Eu nu sunt, daca ajungi prin bucuresti, mi-ar face placere sa ne vedem. S-ar putea sa ajung in cluj la vara, intr-un mic tur al tarii, poate atunci, cine stie.

assiris
| assiris a răspuns:

Boc

| gabrielutzu a răspuns:

Hai Poli Timisoara! :laughing

| jani a răspuns:

Eu nu's din cluj da iti dau o idee.
Cluju-i mare dar sunt curios cine va castiga la intrebarea ta? Gagica cea mai Sexy?
Cauta-l pe nenea Funar si intreaba si tu de vreo cativa oameni sa stii ca e disponibil mereu si mai si comunica.

| lily1970 a răspuns:

Te intereseaza cei din CLUJ-NAPOCA sau JUD. CLUJ?

| poliana a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta. inca nu ai gasit pe nimeni poate nu vrea lumea... apropo eu sunt din baia mare.bafta poate vei gasi pe cineva pana la urma

| mafiotu00 a răspuns:

Tu