| Myself_5723 a întrebat:

Cine este reprezentant AVONhappy? De obicei ce cadouri primiti ca si reprezentanti? Merita sa te apuci de aceasta afacere? Si as dori sa aflu daca comand patru produse in valoare de 45 de lei sau 40 de lei ce as putea primi eu ca si client, bonus sau cadou?
Multumesc!

Maya

3 răspunsuri:
| TheRock17 a răspuns:

Buna, eu sunt reprezentanta avon.Din cand in cand mai primesti cadouri dar nu de fiecare data.Eu am mai primit monstre de creme, coliere, bratari etc... Nu ai cum sa comanzi produse in valoare de 40-45 de lei.La inceput trebuie sa respecti o minima de plata pe care tio dau ei iar apoi trebuie sa faci comanda de minim un milion si jumatate sau cam asa ceva.Deobicei iti mai iese si tie ceva, dar asta depinde de cat de mare ai comanda.Eu zic sa nu te apuci pentru. ca la inceput, adica la primele comenzi trebuie sa ai comanda de cat iti dau ei.Adica peste un milion jumate.

tio spun din propria experienta pentru ca sunt repezentat de vreo 2-3 ani.

Fundita te rogg...puppy dog eyes

| MARRY05 a răspuns:

Salut maya
eu sunt reprezentanta la infinity
sa iti da un exemplu
Comanda minim 150 lei Goldarome EDP dama / EDT barbati GRATIS +
Catalog Infinity +
BONUS 20 lei! CASTIG 90 lei!

daca inscri cat mai multe persoane castigi si de pe ele, adica
pana la 3 pers inscrise pe luna ai pentru fiecare bonus 20 lei
daca inscri peste 3 pers ai pentru fiecare bonus 30 lei

la infinity gasesti de toate se mai zice ca e un magazin intr-un catalog.
daca te intereseaza lasa-mi un msj
:*

| YoPOFOleTz a răspuns:

eu sunt big grin pai ruj rimel crema de noapte de zi parfum lotinune deodorant happy da chestia cu 45 lei si 40 nu stiu thinking